5.ua

Потрапити на прийом до сенатора США легше, ніж до українського депутата – експерт

Україна повинна посилити кулуарні переговори і американськими політиками щодо постачання зброї.

Про це під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив директор центру Східноєвропейських перспектив (США) Микола Воробйов.

Він переконує: "Потрапити до американського сенатора – а їх всього 100, по 2 від кожного штату, і кожен виражає інтереси приблизно 8 млн. виборців – набагато легше, ніж до нашого народного депутата. І тому впливати можна. Це завдання держави – впливати на процеси, зокрема в кулуарах, які ми не бачимо на поверхні, тому що багато дечого я сам не можу розповісти. Але потрібно вести ці кулуарні переговори".

Такі перемови наразі ведуться, але не на потрібному рівні, каже Микола Воробйов: "Такі переговори ведуться передусім українським комітетом в Конгресі, який вже існує більше 20-ти років, а також діаспора дуже активна. Але проблема в тому, що діаспоряни живуть у США протягом довгого часу, і вони вже не зовсім… Приміром, мене тут не було 3 місяці і я вже втрачаю ґрунт, я не знаю подробиць того, що відбувається. Тому є такий недолік – це має робитися на державному рівні з боку України".

Попередній матеріал
Порошенко заборонив пропускати російських військових у Придністров'я
Наступний матеріал
Потерпілий у справі Гонгадзе попросив суд допитати Порошенка
Теги:
Loading...