судді_Пукач 5.ua

Потерпілий у справі Гонгадзе попросив суд допитати Порошенка

  Потерпілий у справі про вбивство Георгія Гонгадзе, журналіст Олексій Подольський, звернувся до Апеляційного суду Києва із клопотанням, в якому йдеться про необхідність допитати Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та генпрокурора Віктора Шокіна.

  Подольський також наполягає запросити до зали суду колишнього главу Адміністрації Президента Віктора Медведчука, екс-спікера парламенту Володимира Литвина, другого президента Леоніда Кучму, колишнього голову тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин вбивства Гонгадзе - Григорія Омельченка, а також потерпілий просить допитати Андрія Мельника - суддю Печерського райсуду столиці, який і виносив вирок колишньому генералу МВС Олексію Пукачу. "Ми заявили про вісьмох осіб, які повинні бути в терміновому порядку допитані. Там ще будуть дуже серйозні сюрпризи для багатьох високих посадових осіб", - заявив Олександр Єльяшкевич, представник інтересів Олексія Подольського в суді.

  Обвинувачений Пукач підтримав прохання Подольського. Натомість представники прокуратури та адвокат дружини загиблого наполягали відмовити у задоволенні клопотань. Називають все це черговою спробою у затягуванні справи, що може призвести до звільнення затриманого з-під варти. Суд у розгляді скарги на вирок Пукачу оголосив перерву до вівторка.

  "Частина заявлених у клопотанні потенційних свідків, їхні знання щодо вбивства Гонгадзе якщо і є, то вони не стосуються обвинувачення Пукачу. Вони стосуються фальсифікації розслідування. Метою у Пукача є, щоби до 17 вересня вирок не набрав законної сили. Це означає, що у Пукача є законні підстави сподіватися бути звільненим з-під варти", - нарікає Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе, яка 4 червня відкликала апеляційну скаргу на вирок Олексію Пукачу, засудженому до довічного ув'язнення за вбивство Георгія Гонгадзе.

  Попередній матеріал
  Потрапити на прийом до сенатора США легше, ніж до українського депутата – експерт
  Наступний матеріал
  Україна досі не призначила посла в США – Воробйов
  Loading...