Саманта Пауер 5.ua

Постійна представниця США в ООН перебуває з робочим візитом у Києві

  Противниця російської пропаганди на засіданнях Радбезу ООН Саманта Пауер перебуває у Києві з робочим візитом.

  Напередодні, на зустрічі із Президентом вона наголосила, що Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть територіальну цілісність України. Говорили з ним також, про реалізацію Мінської угоди і можливе введення миротворців.

  До зустрічі з Петром Порошенком, американський дипломат відвідала місця проживання переселенців з Донбасу. Після чого сказала, що вражена допомогою, що її надають українці утікачам із зони конфлікту. Побувала Саманта і на Майдані Незалежності.

  "Упродовж останнього року-півтора жодному питанню Рада безпеки не присвячувала стільки часу, як кризі в Україні та російській агресії. Тож я вирішила, після 43-х зустрічей Радбезу, приїхати сюди і побачити, як люди протистоять зовнішній загрозі, як беруть майбутнє у свої руки. Усе це - всупереч пропаганді - не протистояння США та Росії, це - питання свободи і майбутнього для всіх цих молодих людей, що ми тут бачимо. Людей, що захотіли визначати майбутнє самостійно", - сказала Пауер.

  Крім того, Саманта Пауер виступить сьогодні у київському Жовтневому палаці в рамках візиту в Україну. Постпред США в Організації Об'єднаних Націй також планує зустрітися із українськими високопосадовцями, парламентарями та переселенцями із Криму і Донбасу. З ними вона обговорить агресію Росії на Сході та важливість реформи для нашої країни. Візит Пауер триватиме до 12 червня.

  Попередній матеріал
  Вже 29-й російський "гумконвой" вдерся на територію України
  Наступний матеріал
  Спікер Сейму Польщі Радослав Сікорський пішов у відставку
  Теги:
  Loading...