5 канал

Посол Швеції: Найбільш успішний спосіб залучення інвестицій в українську економіку - це реформи

Найбільш успішний спосіб залучення інвестицій в українську економіку – це реформи, наголошує Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Найбільш успішний спосіб залучення нового бізнесу в Україну – це переконання їх у тому, що Україна змінюється, що речі йдуть у правильному напрямку і що корупція зменшується. Саме про це я завжди розповідаю українським політикам у тому числі, що їхня робота у втіленні реформ важлива не лише для українців та для поліпшення їх рівня життя, але і для нас – щоб ми могли заохочувати більше шведських компаній та інвесторів вкладати гроші в Україну", - сказав Бекерат.

За його словами, Україна вже досягла дуже багато успіхів у проведенні реформ.

"Я все ще думаю, що склянка наполовину наповнена, а не наполовину порожня, коли справа торкається реформ в Україні. Я думаю, що ми побачили досить важливі результати, такі як реформи в енергетичній сфері – болюче, але важливе рішення влади зменшити субсидії на газ. Ми побачили досягнення у сфері децентралізації та дерегуляції. Ми побачили дуже важливі успіхи у стабілізації української гривні. У банківській сфері третина установ вийшла з ринку. Отже, ми бачимо досить велику кількість успіхів, які я презентую шведським компаніям як ознаку того, що Україна рухається у правильному напрямку", - заявив посол Швеції.

Повну версію розмови з Андреасом фон Бекератом читайте в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, як заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, боротьба з корупцією в Україні - це найбільше розчарування у сфері реформ.

Попередній матеріал
Озброєння української армії за рік коштувало 5 млрд грн
Наступний матеріал
2015 року у світі було вбито 110 журналістів
Теги:
Loading...