країни G7
країни G7 radiosvoboda.org

Посли країн із держав "Великої сімки" мають створити групу підтримки реформ в Україні

  Із таким закликом до дипломатів звернулися лідери країн G7. Клуб найпотужніших держав світу збирався на дводенний саміт в Німеччині. 

  Питання російської агресії проти України було одним з головних під час зустрічі. Усі глави держав вирішили, що санкції триватимуть, а якщо Москва і надалі ігноруватиме Мінські домовленості, то і посилені. Також учасники G7 підтвердили, що не визнають анексію Криму Росією і засуджують цей крок Кремля.

  "Санкції проти Росії повинні існувати, поки не будуть повністю виконуватись Мінські домовленості. І це вимагатиме активних дій і від України і від Росії. Ось чому нам потрібно впевненитися у тому, що уряд Президента Порошенка має підтримку, необхідну для політичних та економічних реформ. Велика Британія уже надає цю підтримку через наш фонд управління і ми будемо шукати шляхів іще більшої допомоги. Також ми не повинні забувати, що українці у цій ситуації є жертвами, а не агресорами", - наголосив прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон.

  "Ми й далі надаватимемо Україні економічну підтримку і технічне сприяння, необхідне для впровадження важливих реформ, спрямованих на посилення економіки та демократії. Як ми побачили нещодавно, російські війська й досі діють на українському Сході, порушуючи суверенітет і територіальну цілісність України. За цю агресію кожен із членів "Великої сімки" підтримує продовження санкцій проти Росії", - заявив президент США Барак Обама.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про правовий режим воєнного стану
  Наступний матеріал
  ГПУ не оголошувала у розшук Клюєва - Жебрівський