inforesist.org

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

  Спільну заяву послів щодо відставки міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса оприлюднило на сайті посольство Швеції в Україні

  У ній йдеться про розчарування відставкою міністра, адже він досяг значних результатів у проведенні реформ в Україні. На думку послів, Абромавичус досяг важливих зрушень у впроваджені економічних реформ, щоб стабілізувати українську економіку, викорінити корупцію та привести Україну у відповідність до вимог МВФ.

  "Ми глибоко розчаровані відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавичуса, який досяг справжніх результатів у проведенні реформ в Україні. Впродовж минулого року пан Абромавичус і його професійна команда добились важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні України у відповідність до вимог програми МВФ і сприянні формування більш відкритої та прозорої влади", - йдеться у заяві.

  Під заявою є підписи послів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та США.

  Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

  Попередній матеріал
  Дискредитація уряду спрямована на захоплення влади і перерозподіл потоків - Яценюк
  Наступний матеріал
  Бійцю 51-ї механізованої бригади потрібна допомога, щоб відновити зір
  Теги:
  Loading...

  Міністр Абромавичус подає у відставку

  Кононенко заявляє про готовність скласти мандат, якщо на те буде рішення фракції

  Ми за два кроки від прориву, чи від провалу - Абромавичус