5.ua

Порошенко: Звинувачувати Європу і США в тому, що вони нічого не робили – безвідповідально

  Звинувачувати Європу і США в тому, що вони мовчали в важливі моменти україно-російського протистояння – на руку агресорові, і такої позиції слід уникати.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи в парламенті.

  "Ті, хто хочуть звинуватити Європу, США в тому, що вони мовчали, нічого не робили, зрадили, - це саме те, що потрібно зараз агресору – розколоти світову єдність, об'єднану навколо України. І український парламент ніколи не дозволить вам зробити цього, я переконаний", - заявив Порошенко.

  Президент зазначив, що якщо уявити, якою була б ситуація, якби Європа і США дійсно мовчали весь цей рік, то подивилися б, де зараз були б російські війська, де була б Україна.

  "Більш безвідповідальної позиції важко собі уявити. Тільки потужна світова солідарність, тільки виконання Україною взятих на себе зобов'язань, тільки рішучі реформи, тільки боротьба з корупцією, тільки побудова судової гілки влади і тільки зміни до Конституції дозволять зберегти нашу Україну", - наголосив глава держави.

  Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

  Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті від служби відсторонили одразу 260 прикордонників
  Наступний матеріал
  У Генічеську на Херсонщині демонтували пам'ятник Леніну