Порошенко зустрівся з конгресменами США напередодні засідання Парламентської асамблеї ОБСЄ

  Президент провів зустріч з делегацією Конгресу Сполучених Штатів, яка днями візьме участь в засіданні Парламентської асамблеї ОБСЄ у Гельсінкі, Фінляндія.

  Глава держави назвав візит делегації до України напередодні Дня незалежності США, а також засідання ПА ОБСЄ символом сильного стратегічного партнерства між країнами.

  "Підтримка, яку Україна отримує весь цей час у військовій, військово-технічній, фінансовій, безпековій сферах, моральна підтримка є дуже важливою, адже вона відіграє ключову роль для єдності, захисту наших цінностей, демократії від однієї з самих сильних армій у світі", - зазначив Порошенко.

  Петро Порошенко також наголосив на необхідності координації дій світової спільноти у разі ескалації ситуації та зриву мирного процесу. "Нам потрібен ефективний і скоординований план у разі зриву Мінських домовленостей. Мова йде про нову хвилю санкцій, добре скоординовані дії. Росія має платити справедливу ціну за вбивства українців і за окупацію України. Вона має нести відповідальність за це", - сказав глава держави.

  Він підкреслив важливість подальшого поглиблення військового співробітництва, зокрема в частині посилення обороноздатності України.

  В ході спілкування конгресмени запевнили, що США приділяють значної уваги розвитку подій в Україні. Зокрема співрозмовники відзначили потужні законодавчі ініціативи щодо нашої держави, зокрема прийняття Акту на підтримку свободи України.

  У зустрічі взяли участь Сенатор США, співголова Гельсінської комісії Роджер Вікер, а також конгресмени Роберт Адерхольт, Стівен Коен, Гвен Мур, Річард Хадсон і Майкл Фіцпатрик.

  Попередній матеріал
  Через 5-6 років Україна має підготуватися до подачі заявки на вступ до ЄС – Порошенко
  Наступний матеріал
  Луценко подав у відставку з посади голови фракції