president.gov.ua

Порошенко зустрівся з Фішером: Демократичний світ має продовжувати тиск на Москву

  Президент України Петро Порошенко у Нью-Йорку провів зустріч з Федеральним президентом Республіки Австрія Гайнцем Фішером.

  Як повідомляє сайт Президента, Порошенко схвально оцінив завершення Австрією внутрішньодержавних процедур ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Президент зазначив, що з 1 січня 2016 року, з початком роботи Зони вільної торгівлі, передбаченої Угодою про асоціацію, відкриються нові можливості для розширення торговельно-економічної співпраці між Україною й Австрією.

  У цьому зв'язку було домовлено про направлення в Україну бізнес-місії австрійських ділових кіл на чолі з Міністром закордонних справ. Гайнц Фішер привітав рішення України щодо виключення Австрії з переліку країн для контролю за трансфертним ціноутворенням.

  Співрозмовники обговорили реалізацію Мінських домовленостей. Було наголошено, що демократичний світ має продовжувати тиск на Москву для забезпечення повного припинення вогню і створення умов для якнайшвидшої реінтеграції окупованих територій під повний суверенітет України.

  Федеральний президент Австрії також запевнив у готовності продовжувати надання гуманітарної допомоги українським громадянам, які постраждали в зоні проведення антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  Король Нідерландів: Для родин жертв катастрофи MH17 несправедливість - як відкрита рана
  Наступний матеріал
  Вночі на столичному вокзалі стався вибух: є постраждалі
  Теги:
  Loading...