5 канал

Порошенко: Жодних перешкод для надання українцям безвізового режиму з ЄС немає

  Президент України Петро Порошенко впевнений, що його візит до Брюсселя сприятиме позитивному рішенню Єврокомісії щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  Про це він заявив журналістам після переговорів з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

  "Щодо безвізового режиму: можу наголосити, що ми знаходимося в постійному діалозі, цей діалог буде продовжений під час мого візиту, я відбуваю до Брюсселю завтра. Основні переговори відбудуться завтра і в четвер", - сказав Порошенко.

  За словами глави держави, жодних перешкод для надання українцям безвізового режиму з Європейським Союзом немає. Президент впевнений, що його візит до Брюсселя цьому сприятиме.

  "Хочу наголосити, що сьогодні відбулися відповідні консультації і Високий представник Європейського Союзу пані Могеріні оголосила, що оприлюднення безвізового звіту очікується найближчими днями.100% мій візит до Брюсселя буде цьому сприяти. Ми поки що не бачимо жодних проблем, які можуть перешкоджати цьому процесу, і навпаки ми впевнені в тому, що все буде добре і всі 28 країн-членів, включаючи Польщу, сьогодні продемонстрували повну підтримку надання українським громадянам права подорожувати без віз", - зазначив Порошенко.

  Нагадаємо, Єврокомісія хоче "м'яко прописати" умови надання українцям безвізового режиму за півроку.

  Попередній матеріал
  "Дозор-Б" почне серійно надходити до ЗСУ
  Наступний матеріал
  Київську поліцію очолив правоохоронець, який у Горлівці захищав від сепаратистів український прапор
  Теги:
  Loading...