president.gov.ua

Порошенко: Завтра Єврокомісія оприлюднить висновок щодо лібералізації безвізового режиму з ЄС

  У ході робочого візиту до Брюсселя Президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Сторони підтвердили важливість зміцнення єдності Євросоюзу у питанні санкцій щодо Росії та забезпечення відновлення територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах включно з Кримом. Глава держави подякував за допомогу, яку уряд Швеції надає Україні для зміцнення армії та протидії російській агресії.

  Важливу увагу під час зустрічі було приділено питанню надання Україні безвізового режиму з ЄС. Порошенко висловив переконання, що Євросоюз ухвалить позитивне рішення, беручи до уваги завтрашній позитивний висновок Єврокомісії щодо запровадження безвізового режиму з Україною.

  Льовен високо оцінив хід реформ в Україні і запевнив в подальшій підтримці з боку його держави, зазначили у прес-службі. Співрозмовники також домовились про прискорення процедури надання Україні фінансового сприяння.  

  Нагадаємо, як заявив глава держави перед міні-самітом у Брюсселі, Україна матиме безвізовий режим з Євросоюзом у 2016 році.

  Попередній матеріал
  Україна та НАТО уклали угоду про співпрацю в оборонно-технічній галузі
  Наступний матеріал
  Російські співаки, яких не пускають на Захід, поїдуть гастролювати до Сирії
  Теги:
  Loading...