president.gov.ua

Порошенко затвердив національну програму співробітництва з НАТО на 2016 рік

  Програма, зокрема, визначає напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки

  Президент Петро Порошенко своїм Указом затвердив Річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік, йдеться у повідомленні прес-служби Президента

  "Програма має забезпечити скоординований комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору за всіма напрямами взаємодії нашої держави з Альянсом. Програма визначає загальні політичні цілі партнерства України з НАТО та напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки (міжнародні операції з підтримання миру, боротьба з тероризмом, контроль над озброєннями, екологічна безпека)", - йдеться у повідомленні.

  Окрім цього Програма відображає ключові кроки у процесі здійснення політичних, економічних та соціальних реформ в країні, основні елементи політики у сфері національної безпеки і оборони. Річна національна програма співробітництва Україна – НАТО також визначає цілі, завдання і практичні заходи з реформування сектору безпеки і оборони та підвищення рівня обороноздатності України, які реалізовуватимуться у взаємодії з НАТО визначеними виконавцями – центральними органами виконавчої влади.

  Кабінету Міністрів України доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Річної національної програми. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 11 лютого 2016 року, Арсеній Яценюк заявив, що українська армія переходить на контрактну армію і ЗСУ де-факто мають стати членами НАТО

  Попередній матеріал
  Необхідно ввести безальтернативний арешт у корупційних провадженнях, доки йде розслідування - Ситник
  Наступний матеріал
  Мін'юст подав до ВР законопроект щодо визнання "ЛНР/ДНР" терористичними організаціями ще у 2014-му
  Теги:
  Loading...

  У порт Батумі увійшли чотири кораблі НАТО