president.gov.ua

Порошенко запросив Тоні Ебботта у Дорадчу раду реформ

  Президент України Петро Порошенко запросив Тоні Ебботта, який пішов з посади прем'єр-міністра Австралії, долучитися до Дорадчої міжнародної ради реформ та відвідати Україну.

  Про це глава держави повідомив Ебботту під час телефонної розмови, інформують у прес-службі Президента.

  "Президент запросив Тоні Ебботта долучитися до Дорадчої міжнародної ради реформ та відвідати Україну у зручний для нього час", - сказано в повідомленні.

  Разом з тим співрозмовники відзначили, що завдяки спільним зусиллям українсько-австралійські відносини вийшли на новий етап динамічного розвитку. Цьому сприяв візит Глави Української держави до Австралії у грудні 2014 року, а домовленості, досягнуті за підсумками переговорів, засвідчили обопільну налаштованість двох держав на подальше суттєве поглиблення взаємовигідного співробітництва.

  Порошенко також висловив вдячність за незмінно рішучу підтримку Австралією Українського народу у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, протидії зовнішньому агресору та реалізації внутрішніх реформ, необхідних для розбудови сучасної демократичної України.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 16 вересня, Порошенко провів онлайн-переговори з Біллом Гейтсом. Співрозмовники обговорили питання імунізації населення від поліомієліту, а також співпраці з Фондом Гейтса.

  Попередній матеріал
  Берегова охорона Лівії затримала російський танкер із нафтою
  Наступний матеріал
  Оприлюднені подробиці "хабарницької системи" полковника СБУ та відео його затримання
  Теги:
  Loading...