Порошенко 5.ua

Порошенко: Законодавчих перепон на шляху отримання безвізового режиму з ЄС немає

  Після ухвалення ВР "безвізового" пакету законів Європейська Комісія може розпочати процес підготовки відповідної законодавчої пропозиції для її подальшого внесення на затвердження держав-членів ЄС та Європарламенту

  Символічно, що закони по безвізовому режиму ухвалені саме в річницю перемоги Революції Гідності, в роковини загибелі Героїв Небесної Сотні, кривавої розправи режиму Януковича над учасниками мирного протесту.

  Про це йдеться у зверненні Президента.

  "Фінальний пакет так званих "безвізових законів", ініційованих мною, Верховна Рада підтримала буквально позавчора. Тим самим знято останні законодавчі перепони на шляху отримання українськими громадянами безвізового режиму поїздок до ЄС. Після цього голосування Європейська Комісія може розпочати процес підготовки відповідної законодавчої пропозиції для її подальшого внесення на затвердження держав-членів ЄС та Європарламенту", - зазначив глава держави.

  За словами Порошенка, ухвалені дуже важливі і непрості закони: "Ми надали громадськості ще більше можливостей впливати на обрання спеціального антикорупційного прокурора і посилили його незалежність від політичних впливів і від генерального прокурора".

  Президент наголосив: "Відточені роками в країнах Європейського Союзу кращі практики боротьби з корупцією, контролю за доходами та видатками державних службовців, протидії їхньому незаконному збагаченню, арешту та конфіскації активів, одержаних корупційним шляхом, - це потрібно нам самим, а не Євросоюзу".

  Попередній матеріал
  Теракт в Анкарі: курдське угруповання взяло на себе відповідальність
  Наступний матеріал
  Україна обурилася: В Польщі видали карту Європи, де Крим вказано як територію РФ
  Теги:
  Loading...