president.gov.ua

Порошенко закликав партнерів по коаліції підтримати низку важливих законопроектів

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з лідерами парламентської коаліції, закликавши їх підтримати, зокрема, скасування застави у корупційних справах

  Як повідомляє сайт Президента, акцентуючи на найбільш важливих для розгляду на цьому пленарному тижні рішень, Порошенко назвав законопроект про підвищення соціальних стандартів і зміни до бюджету, який було прийнято на засіданні уряду за участі глави держави. Президент відзначив, що цим документом також передбачається збільшення фінансування національної безпеки і вирішення низки невідкладних питань фінансування Збройних Сил.

  "Просив би їх обговорити і підтримати, бо нам зараз важливий кожен день", - сказав Петро Порошенко. Він відзначив, що в умовах фактичної дії режиму припинення вогню з’явилася можливість для збільшення контрактної складової нашої армії.

  Також Президент закликав знайти компроміс всередині коаліції щодо запропонованого ним законопроекту щодо значного підвищення або скасування мінімальної суми застави при обранні запобіжного заходу у низці вироків, пов'язаних з корупцією. Глава держави зазначив, що за останній час правоохоронні органи у взаємодії із СБУ та прокуратурою затримали «на гарячому» низку високопосадовців. Президент назвав це добрим знаком, але застеріг від розчарування суспільства у зв’язку з можливістю рішення суддів відпустити затриманих на поруки чи під заставу. "Я впевнений, що тут нам єдність коаліції потрібна, як ніколи", - особливо відзначив Президент.

  Глава держави також відзначив необхідність покращити законодавче забезпечення, яке дозволить повернути в Україну цінності, які було вкрадено попередньою владою. "Це є не лише бажання українського народу, не лише частина нашої коаліційної угоди, але й де-факто наше зобов'язання за безвізовим режимом", - зазначив Порошенко.

  Попередній матеріал
  В ООН закликали Європу ставитися до біженців з повагою
  Наступний матеріал
  У російському Донецьку сьогодні поновиться суд над Надією Савченко