5.ua

Порошенко закликав коаліційні партії об'єднатися

  Президент України Петро Порошенко закликав коаліційні партії об'єднатися заради України.

  Заклик Президента пролунав на церемонії урочистого підняття Державного Прапора України та відкритті виставки бойових прапорів із зони Антитерористичної операції.

  "Знову і знову закликаю всіх до єдності. Один-єдиний національно-державний стяг цінніший за сотні партійних знамен. Це мій прямий заклик до всіх політичних сил, перш за все до тих, хто об’єднався в парламентську коаліцію, – єднатися зараз заради України", - сказав він. 

  Зазначимо, сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного Прапора. А вже завтра держава святкуватиме 24 річницю Дня Незалежності.

  У зв'язку із цими національними подіями, у столиці, на Софіївській площі, відкрилася виставка із прапорами-реліквіями. Там до 25 серпня будуть представлені стяги різних історичних періодів, а також прапори із зони проведення Антитерористичної операції.

  Зазначимо, учора, 22 серпня, під час зустрічі Петра Порошенка з особистим складом підрозділів Збройних Сил Україні в місті Чугуїв Харківської області військовослужбовці вручили Президенту український прапор, під яким воювали у зоні АТО.

  Попередній матеріал
  Уночі бойовики обстрілювали сили АТО під Маріуполем – Чепурний
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки – Силкін
  Теги:
  Loading...