Порошенко 5.ua

Порошенко закликав іноземних послів сприяти міжнародній підтримці України і відновленню миру на Донбасі

  Президент України закликав новоприбулих іноземних послів сприяти підвищенню рівня міжнародної підтримки України, допомогти відновити мир на Сході держави і повернути анексований Крим.

  Так, Глава держави прийняв вірчі грамоти від дипломатів із 12 країн. Він подякував іноземним партнерам за дипломатичну та практичну допомогу у виконанні Мінських домовленостей та протидії російській агресії. Порошенко наголосив, що іншого шляху вирішити збройних конфлікт на Сході України, аніж мирне врегулювання, – немає.

  "Ми тяжко працюємо над реформуванням нашого оборонного і безпекового секторів. Рік тому в нас навіть не було боєздатної армії, а сьогодні наші зміцнілі війська готові безстрашно захищати державу. Україна – одне з найбільш перспективних місць для інвестицій. Її потенціал досі не використаний та недосліджений. Нині ми покращуємо наш бізнес-клімат шляхом реформ. З нашою відданістю та вашою підтримкою ми перетворимо Україну на надійного партнера, оплот демократії та борця за мир у всьому світі", - підкреслив Президент України Петро Порошенко. 

  Попередній матеріал
  Захисники у справі харківських терористів вимагають зробити судове засідання закритим
  Наступний матеріал
  Детально про ситуацію на Донецькому напрямку

  Використовувати бойову авіацію в зоні АТО дуже ризиковано через велику кількість ПЗРК у бойовиків - радник Порошенка

  Порошенко ввів у дію додаткові заходи із забезпечення обороноздатності України

  Порошенко призначив керівників військово-цивільних адміністрацій у деяких районах Донбасу

  Вибір єдиної державної мови в Україні був вибором молодого покоління - Порошенко