president.gov.ua

Порошенко: За перезавантаження уряду відповідає парламент і парламентська коаліція

  Парламентська коаліція має визначитися щодо кандидатур членів та керівника уряду

  За перезавантаження українського уряду нині відповідальним є парламент і парламентська коаліція. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками Аспен Інституту, повідомляють у прес-службі глави держави.

  З його слів парламентська коаліція має визначитися щодо кандидатур членів та керівника Кабінету Міністрів, а також стосовно програми і порядку проведення реформ і щодо позицій фракцій, які ввійдуть до складу цієї коаліції.

  "Єдине, що я хочу наголосити, – ні в якому випадку я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Бо при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони хочуть дійсно перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу у мутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу, бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою", – заявив Порошенко і додав, що найбільше нині Україні потрібні лідери – "відповідальні, патріотичні, порядні і професійні".

  У прес-службі зазначають, що участь у зустрічі взяли участь випускники Аспен Інституту віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко, міністр фінансів України Наталя Яресько, директор Аспен Інституту Еліот Герсон, Євген Уткін, Сергій Кошман, Анатолій Клепатський, Сергій Рогол.

  Нагадаємо, 28 лютого чільник українського уряду Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів під його керівництвом "юридично є повністю легітимним і продовжує працювати".

  Попередній матеріал
  Президент повинен накласти вето на зміни до закону про електронне декларування – експерт
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики доручили перевезти на Батьківщину бійця АТО, який сім місяців перебуває в комі
  Теги:
  Loading...

  Старі напрацьовані контакти, які були до Майдану, залишилися, але змінився "інститут смотрящіх"- експерт

  Штайнмаєр назвав "політичну погоду" в Україні "бурею": "Дуже багато вітру в Києві"

  Чільники МЗС Німеччини та Франції розкритикували вплив олігархів на державну владу в Україні