president.gov.ua

Порошенко з Нуланд обговорили ситуацію на Донбасі

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з Помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, яка перебуває з візитом в Україні.

  Як повідомляється на сайті Президента, Порошенко висловив вдячність за підтримку та допомогу з боку Сполучених Штатів Америки у захисті та відновленні територіальної цілісності України. Глава держави наголосив, що Україна неухильно виконує Мінські домовленості і робить все можливе для їх належної імплементації.

  Він висловив сподівання, що США й надалі сприятимуть деескалації ситуації на Донбасі, а також вирішенню таких нагальних питань, як повне припинення вогню з боку бойовиків, відведення важкого озброєння, забезпечення належного міжнародного моніторингу, звільнення усіх заручників, в тому числі українських громадян, які незаконно утримуються в Росії, вільний доступ міжнародної гуманітарної допомоги до постраждалих регіонів.

  Нуланд привітала Порошенка з успішним голосуванням Верховної Ради за направлення законопроекту про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади до Конституційного Суду. Помічник держсекратаря США підтвердила, що Вашингтон підтримує підходи України до подальшого врегулювання ситуації на Донбасі та продовжує активно працювати з метою неухильного та повного виконання Мінських домовленостей, а також надаватиме необхідну допомогу.

  Попередній матеріал
  "Самопоміч" не проголосувала б за зміни до Конституції навіть якби там не було згадки про Донбас - нардеп
  Наступний матеріал
  Наразі немає 300 голосів за зміни до Конституції, з законом ще будуть багато працювати - Матвієнко