nahnews.com.ua

Порошенко виступить на 70-й сесії Генасамблеї ООН і проведе низку зустрічей

  Президент України Петро Порошенко 29 вересня виступить з промовою на 70-й сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку і проведе низку зустрічей в рамках цього візиту.

  Про це йдеться у повідомленні на сторінці постійного представництва України в ООН у Facebook у вівторок.

  "На загальних дебатах високого рівня наша держава представлятиме делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком, який виступить з промовою в залі Генасамблеї 29 вересня і проведе низку двох і багатосторонніх зустрічей під час свого перебування в Нью-Йорку. Президент України буде представляти країну на найбільш важливих і знакових заходах відкриття 70-ї сесії ГА ООН за участю світових лідерів ", - йдеться в повідомленні.

  У представництві відзначили, що ключовим елементом роботи української делегації в ООН цього року стануть вибори України до складу непостійних членів Ради безпеки на період 2016-2017 років, які пройдуть в жовтні цього року.

  Повідомляється, що 15 вересня в 15:00 за Нью-Йорком розпочнеться урочисте відкриття ювілейної 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. "Нинішня сесія стане знаковим і важливим для Організації. Попереду - багато важливих глобальних форумів і дискусій з актуальних питань порядку денного світової політики, серед яких - міжнародна безпека, боротьба з тероризмом, подолання негативних кліматичних змін, реформа Ради безпеки, аналіз стану дотримання прав людини у світі та багато інших питань, що представляють особливий інтерес і важливість для міжнародного співтовариства ", - підкреслює постійне представництво України в ООН.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко проведе зустріч з президентом США Бараком Обамою під час візиту до Нью-Йорка для участі в роботі Генеральної асамблеї ООН.

  Попередній матеріал
  В Єрусалимі третій день тривають сутички між поліцією і палестинцями
  Наступний матеріал
  Луценко: У разі невиконання Мінських угод зі змін до Конституції приберуть особливий порядок самоврядування для Донбасу