Порошенко саміт Україна-ЄС 5.ua

Порошенко ввів у дію додаткові заходи із забезпечення обороноздатності України

  Президент України підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 травня 2015 року "Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України та додаткові заходи щодо забезпечення обороноздатності держави".

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Як повідомили, РНБО, розглянувши стан виконання своїх рішень у 2014 році та І кварталі 2015 року щодо посилення обороноздатності держави, визнала недостатньо ефективною роботу органів державної влади стосовно нейтралізації загроз національній безпеці. У зв’язку з цим Рада ухвалила додаткові заходи для виконання прийнятих рішень та забезпечення обороноздатності держави.

  У зв’язку з цим Рада ухвалила додаткові заходи для виконання прийнятих рішень та забезпечення обороноздатності держави.

  Згодом, РНБО утворила Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу та запропонувати Президентові затвердити Положення про неї.

  "Рада доручила Кабінету міністрів вжити заходів щодо забезпечення додаткового фінансування на заходи з ідентифікації тіл військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів, які загинули під час участі в антитерористичній операції; про створення міжвідомчого координаційного центру соціально-трудової реабілітації учасників АТО. Уряд також має у місячний термін забезпечити координацію робіт з організації протезування та ортезування учасників АТО, збільшення розміру допомоги на їх протезування, ортезування за кордоном, компенсації витрат, пов'язаних з післягарантійним обслуговуванням і ремонтом протезних виробів", - сказано в повідомленні.

  Кабінету Міністрів доручено забезпечити безумовне виконання державного оборонного замовлення на 2015 рік, своєчасне та повне фінансування заходів з розробки та закупівлі озброєння і військової техніки, проведення робіт з ремонту і постачання військової техніки до Збройних Сил та інших військових формувань.

  Крім цього, Радбез доручив профільним відомствам забезпечити у двотижневий строк створення автоматизованих баз даних обліку військовослужбовців, які поранені, контужені або отримали каліцтво під час участі в АТО, та вжити заходів щодо використання таких баз даних Військово-цивільним координаційним штабом медичної допомоги.

  Водночас РНБО доручила забезпечити представництво фахівців Державного концерну «Укроборонпром» при штабах АТО і штабах секторів антитерористичної операції з метою своєчасного вирішення питань ремонту та обслуговування озброєння і військової техніки.

  Також Міноборони, Генштаб Збройних Сил, МВС, Головне управління Національної гвардії, СБУ невідкладно мають вжити заходів щодо поліпшення координації та управління військами, забезпечення належного контролю за виконанням поставлених підрозділам завдань та щодо посилення військової дисципліни та правопорядку.

  Міноборони, Генштаб ЗСУ, МВС та СБУ повинні організувати у місячний строк з метою укомплектування підпорядкованих структур офіцерським складом курсову підготовку осіб з вищою освітою, призваних на військову службу під час мобілізації, з наступним присвоєнням їм первинних офіцерських військових звань, а також перепідготовку офіцерів запасу за найбільш дефіцитними спеціальностями.

   

  Попередній матеріал
  Поблизу траси Артемівськ-Горлівка бойовики обстрілюють сили АТО із настанням сутінок
  Наступний матеріал
  У Британії відбувся міжнародний чемпіонат з бігу з мішками бавовни

  РНБО затвердила Стратегію нацбезпеки України до 2020 року

  В Міноборони запевняють, що оборона не залежить від кількості шанців і траншей

  Новий керівник Дніпропетровщини розповів, як регіон підвищує обороноздатність

  Порошенко доручив Кабміну терміново посилити обороноздатність країни