фото АПУ

Порошенко вніс подання до КС перевірити конституційність закону про позбавлення Януковича звання Президента

  Президент України Петро Порошенко попросив Конституційний суд перевірити, чи відповідає Основному Закону закон про позбавлення Віктора Януковича звання Президента.

  Вже скероване відповідне подання, де йдеться що закон про позбавлення Януковича статусу Президента не має нормативного характеру, тож Верховна Рада, ухваливши його, діяла всупереч норм Конституції України. У поданні Петро Порошенко відзначає, що в Конституції зазначено, позбавити звання можна лише шляхом оголошення імпічменту президенту.

  Причину подання до Конституційного суду пояснив перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук. Він каже, Петро Порошенко має бути впевненим, що рішення парламенту про позбавлення Януковича звання Президента в майбутньому не зможе оскаржити ніхто в жодному суді світу.

  "Президент України Петро Порошенко свідомо підписав закон про позбавлення Віктора Януковича звання Президента України. Звернувшись же до Конституційного суду щодо конституційності рішення Верховної Ради Петро Порошенко зробив цілком очевидний юридичний хід, обгрунтований необхідністю бути впевненим що в майбутньому цей закон не буде оскаржений в суді ні в Україні, ні за кордоном . Ми впевнені, що після рішення Конституційного суду таке оскарження стане уже не можливим", - прокоментував Ковальчук.


  Попередній матеріал
  ЄС виділив ОБСЄ 18 млн євро на вдосконалення спостереження за Донбасом
  Наступний матеріал
  МВФ опублікував доповідь про багатих і бідних: незаможні люди можуть стати двигуном зростання економіки
  Теги:
  Loading...