president.gov.ua

Порошенко відсторонив від посад затриманих за хабарництво голів райдержадміністрацій

  Президент України Петро Порошенко відсторонив двох глав райадміністрацій в Херсонській та Чернігівській областях, затриманих за хабарництво.

  Глава держави ухвалив рішення про відсторонення від займаної посади на час проведення слідчих дій голови Бобровицької районної державної адміністрації в Чернігівський області Миколи Супруна та голови Голопристанської РДА у Херсонській області Олександра Богуненка, яких було затримано правоохоронними органами та висунуто звинувачення в одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Президент позитивно оцінив роботу Головного слідчого управління Генпрокуратури з протидії корупції, зазначили у прес-службі.

  "Активна антикорупційна робота ГПУ є підтвердженням нашої чіткої позиції – немає недоторканих при владі, і не може бути", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, на Чернігівщині голову райдержадміністрації затримали в момент отримання хабара. Чиновник вимагав 50 тис. грн. від забудовника за зміну цільового призначення земельної ділянки.

  Попередній матеріал
  На Донецькому напрямку бойовики обстріляли позиції АТО з "Градів" і танків
  Наступний матеріал
  Білорусь продовжить надавати Україні сприяння для мирного врегулювання ситуації на Донбасі - Макей
  Теги:
  Loading...