www.mil.gov.ua

Порошенко відреагує на петицію про зброю протягом 10 днів - Шимків

  Стосовно петиції про вогнепальну зброю, яка зібрала 25 тис. голосів, готуються пропозиції для відповіді Президента.

  Реакція Президента України Петра Порошенка на петицію про вільне володіння українцями вогнепальною зброєю буде оприлюднена протягом 10 робочих днів. Про це журналістам повідомив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Відповідно до закону України, протягом 10 днів буде оприлюднена позиція", - сказав Шимків.

  Він зазначив, що той факт, що петиція набрала необхідну кількість голосів, не означає автоматичного впровадження в життя її пропозицій.

  За словами Шимківа, стосовно петиції про вогнепальну зброю, яка набрала 25 тис. голосів, наразі готуються пропозиції для відповіді Президента.

  Нагадаємо, що петицію про те, щоб законодавчо затвердити право громадян України на захист, 29 серпня подав голова Асоціації власників зброї Георгій Учайкін. Станом на 13:30 4 вересня за цю вимогу проголосували 26 тис. 627 користувачів з 25 тис. мінімально необхідних для подальшого розгляду Президентом.

  Петиція пропонує доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: "Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи". Крім того, у петиції пропонується ухвалити Закон "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1.

  Щоб зібрати необхідну кількість голосів знадобилося менше тижня - з 29 серпня по 3 вересня 2015 року.

  Нагадаємо, 28 серпня почав роботу сервіс електронних петицій. На розгляд президента подаватиметься електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення. 

  Попередній матеріал
  У Пальмірі бойовики угрупування "Ісламська держава" підірвали стародавні гробниці
  Наступний матеріал
  Дружина пораненого в АТО медика народила доньку
  Теги:
  Loading...