yes-ukraine.org

Порошенко відкриє форум YES у Києві

  Щорічний форум Ялтинської Європейської Стратегії (YES), який з 2014 року проводиться у Києві через анексію Криму Росією, пройде 10-12 вересня за участі Президента України.

  Зустріч, організована YES у партнерстві з фондом Віктора Пінчука, пройде удванадцяте. Цього року назва форуму, яку анонсує сайт YES, звучить так: "Як доля нової України впливає на Європу та світ".

  Учасники форуму зосередять увагу на питанні, як Україна, спираючись на досвід Революції Гідності, може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердженню європейських цінностей в сучасному неспокійному світі. А також на пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на Сході та нагальною потребою в реформуванні фінансового, економічного, судового й безпекового секторів країни.

  Президент України Петро Порошенко офіційно відкриє 12-ту щорічну зустріч YES 11 вересня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відкриє другий день форуму 12 вересня. Засновником YES виступає український бізнесмен Віктор Пінчук, головою Наглядової ради - Александр Кваснєвський, президент Республіки Польща у 1995-2005 роках. Доповіді представлять авторитетні європейські та українські політики та експерти.

  Українська столиця прийматиме щорічну зустріч YES вдруге. З 2004 до 2013 року, до анексії Криму Росією, традиційним місцем проведення форуму був Лівадійський палац у Ялті.

  Попередній матеріал
  Мінімальна заробітна плата оподатковуватися не буде - Яресько
  Наступний матеріал
  США просять Грецію закрити небо для польотів російської авіації в Сирію
  Теги:
  Loading...