Порошенко на Яворівському полігоні Львівської області
5.ua

Порошенко: в українській армії значно зменшився рівень корупції

  Президент України Петро Порошенко заявив, що в українській армії значно зменшився рівень корупції.

  Про це він сказав на церемонії відкриття українсько-американських військових навчань Fearless Guardian 2015 на Яворівському полігоні у Львівській області, пише "Интерфакс-Украины".

  "Якщо взяти рівень співпраці, який був півроку тому, і той, який у нас є зараз, то маю заявити, що прогрес є дуже значним. Ми запустили програму Train and Equip, хоча півроку тому були не готові до цієї програми. Сказати вам відверто про причини? По-перше, це була корупція в нашій армії, і ніхто з наших партнерів не хотів йти на співпрацю саме через корупцію. За ці півроку ми довели, що змінили армію, зокрема і за допомогою волонтерського десанту, і за допомогою рішучих дій нового керівництва Міноборони і Генштабу", - сказав Петро Порошенко.

  Як зазначив глава держави, закордонні партнери перевірили і переконалися в тому, що корупції в українській армії зараз значно менше, і готові з такою українською армією співпрацювати.

  Другою причиною небажання закордонних партнерів співпрацювати з українською армією Президент назвав витік інформації від військових на користь Росії.

  "Коли в армії значна частина була агентами ФСБ, і вони (зарубіжні партнери) про це знали і відверто говорили про це політичному керівництву держави, на мене лягла відповідальність за зміну армії, щоб зачистити її від ФСБ. Після відповідних кроків Україні та українській армії довіряють, і тому з'явилася можливість передавати оборонні озброєння і технології навчання, що не було можливо раніше", - сказав він.

  "Я вас запевняю, що співпрацю буде значно розширено в найкоротші терміни", - підкреслив Президент.

  Попередній матеріал
  Донька Вітні Г'юстон вийшла з коми
  Наступний матеріал
  Сьогодні вночі у Миколаєві українізували Леніна

  Українське антикорупційне бюро співпрацюватиме з представниками ФБР

  До США у навчаннях на Львівщині доєдналися Велика Британія, Польща і Канада - Порошенко

  Аваков пояснив головну мету україно-американських навчань на Львівщині

  Сьогодні на Львівщині стартують українсько-американські військові навчання