Порошенко_Італія 5.ua

Порошенко у Римі: результати першого дня візиту

Українське питання залишатиметься для Італії актуальним, попри активізацію військових дій у Сирії.

Про це заявив італійський президент Серджіо Матарелло під час зустрічі у Римі з Петром Порошенком. Це перший офіційний візит українського президента. В Римі Порошенка зустріли безпрецедентними заходами безпеки.

Українці Італії у святковому вбранні. Український греко-католицький Собор Святої Софії - теж у національній символіці. Від самого ранку тут чекають на українську делегацію на чолі з Президентом.

З часу свого перебування на посаді Президент України вперше приїхав до Риму. Рік тому він був у Мілані. Італійська столиця нині через події у світі зустрічає його посиленими заходами безпеки.

Небезпека у світі, і загроза терористичних актів. Це - найперше, про що говорить Глава держави у Римі.

До Рима український Президент приїхав по політичну підтримку. Сподівається, Італія і надалі подовжить санкції проти Росії. А Європейська комісія вже до кінця року рекомендуватиме шенгенським країнам надати громадянам України безвізовий режим.

Усі зустрічі з керівництвом Італії Глава України провів за зачиненими дверима. Із оприлюднених заяв – президент Італії запевнив Київ, що санкції проти Росії збережуть. І не допустять, щоб через події у  Сирії українське питання відійшло на другий план.

Попередній матеріал
Українська розвідка оприлюднила карту застосування стратегічних бомбардувальників РФ в Сирії
Наступний матеріал
Вибори 2.0: у ЦВК кажуть, що в Кривому Розі все законно