прес-служба Президента України

Порошенко телефоном поговорив з Назарбаєвим

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з лідером Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

  Як повідомляє прес-служба Президента, співрозмовники обговорили питання двосторонньої економічної співпраці, зокрема в галузі авіабудування. У ході розмови Президент України висловив переконання, що зона вільної торгівлі Україна-ЄС, яка запрацює з 1 січня 2016 року, відкриє нові можливості для активізації українсько-казахстанської взаємодії, у тому числі її інвестиційної складової.

  Порошенко поінформував про ситуацію на Донбасі, звернувши увагу на численні факти порушень проросійськими бойовиками режиму припинення вогню. Президенти домовилися активізувати підготовку до запланованого восени цього року на запрошення Назарбаєва офіційного візиту Порошенка до Республіки Казахстан.

  Порошенко привітав президента Казахстану з успішним завершенням переговорного процесу щодо вступу країни до Світової організації торгівлі. Український Президент наголосив, що завершення процедури вступу Казахстану до СОТ відкриває широкі перспективи для конструктивного двостороннього торгового і економічного співробітництва на принципах та нормах організації. Назарбаєв подякував Порошенку за особисту підтримку в питанні завершення процесу вступу Казахстану до СОТ.

  Попередній матеріал
  На Львівщині взяли під варту начальника виправної колонії, що попався на хабарі
  Наступний матеріал
  Під час параду на День Незалежності військова техніка використовуватись не буде – Генштаб