5.ua

Порошенко розкрив подробиці зустрічі з Фірташем у Відні й таємної угоди з Кличком

  Президент України заперечив будь-які таємні домовленості з Дмитро Фірташ.

  "Я ніколи не заперечував коротку і дуже беззмістовну зустріч з Фірташем, але я заперечував наявність домовленостей із ним. Але я категорично заперечую і заперечував будь-які домовленості – конфіденційні чи відкриті – з Фірташем. Цього не було, цього не існує", – запевнив голова держави.

  Така заява прозвучала під час прес-конференції Петра Порошенка за підсумками першого року президентства, яку транслює "5 канал". Президент додав, що якщо Фірташ запевняє у протилежному – тоді він повинен нести відповідальність за брехню під присягою у суді.

  Президент підтвердив проведення зустрічі з Віталієм Кличком у Відні, де святкував свій день народження його брат Володимир. За підсумками зустрічі була укладена політична угода з двох частин. Перша частина – публічна – була оприлюднена 29 березня на з'їзді партій УДАР і "Солідарність".

  А другу частину угоди – конфіденційну – він просто під час прес-конференції віддав журналістці Соні Кошкіній і попросив її поділитися документом з іншими журналістами. Документ уже опублікований.

  фото Українська правда

  Попередній матеріал
  Керівник столичної міліції потрапив під люстрацію - Яценюк
  Наступний матеріал
  22 мешканці Мар'їнки та Красногорівки зголосилися на евакуацію
  Теги:
  Loading...