president.gov.ua

Порошенко: Росія створює точки нестабільності

  Президент України Петро Порошенко закликав міжнародну спільноту не ігнорувати виклики з боку Росії

  Про це він заявив в інтерв'ю турецькому каналу TRT World, повідомляє "Укрінформ".

  "Росія присутня у Криму, на Сході України, в Сирії, Придністров'ї, Осетії, Абхазії - усюди. Це створило точки нестабільності. Я вважаю, що якщо Росія нарощує свою військову присутність в декількох місцях в Сирії, де розміщує найсучасніше обладнання для бомбардування - це не стабілізує ситуацію. І Україна, Туреччина, НАТО, Європа чи США не можуть ігнорувати цей виклик", - заявив глава держави.

  Він зазначив, що небезпека від Росії має глобальний характер. Російські авіаудари не мають нічого спільного з допомогою Сирії в боротьбі з тероризмом.

  "Ми пропонуємо ефективний спосіб врегулювати міграційну кризу. Ми повинні знайти ефективний механізм координації між Туреччиною, Україною, ЄС, усіма світовими партнерами, трансатлантичними партнерами (Канада, США). Ми не приймаємо спосіб поведінки російської сторони", - додав Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, нині президент України перебуває з робочим візитом у Туреччині. Вчора, 9 березня, у Туреччині Порошенко з Давутоглу обговорили взаємне відкриття ринків та співпрацю в енергетичній сфері

  Попередній матеріал
  У Києві покажуть новітні українські розробки, завдяки яким військові можуть бачити і чути за десятки кілометрів
  Наступний матеріал
  "Шахтар" обіграв "Андерлехт"
  Теги:
  Loading...

  Візит Порошенка до Туреччини: підсумки другого дня

  У Стамбулі Порошенко зустрівся з Патріархом Варфоломієм - обговорили створення в Україні єдиної помісної православної церкви

  Візит Порошенка до Туреччини: підсумки першого дня

  Порошенко зустрівся з президентом Туреччини Ердоганом