president.gov.ua

Порошенко призначив нового представника України при ООН

  Ним став Володимир Єльченко, який до цього працював послом України в Росії.

  У середу, 9 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення нового Постійного представника України при Організації Об'єднаних Націй. Ним став Володимир Єльченко, повідомляють у прес-службі глави держави.

  "Це людина, яка знає ООН як свої п'ять пальців, користується там високим авторитетом і має унікальний досвід представлення України в Радбезі під час нашого членства в цьому органі у 2000-2001 роках", - прокоментував призначення Єльченка міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

  На думку Клімкіна, важливим та корисним на новій посаді стане досвід роботи Єльченка послом України в Росії. "Він прекрасно розуміється на особливостях російської дипломатії. Переконаний, що цей його досвід буде безцінним на майданчику ООН, де йому доведеться відстоювати інтереси України, сидячи за одним столом з представником держави-агресора", - додав міністр.

  У прес-службі зазначають, що Володимир Єльченко на цій посаді змінив Юрія Сергеєва, який був представником України при ООН з 2007 року.

  Як повідомляв 5.ua, згідно зі звітом ООН, оприлюдненим 9 грудня, впродовж 20 місяців унаслідок бойових дій на Донбасі загинули понад 9100 осіб. Ще 20732 особи отримали різноманітні поранення. До статистки загиблих та поранених увійшли як представники Збройних сил України, так і мирне населення і втрати російських збройних формувань. Крім цього, за даними ООН, Кремль продовжує засилати на Донбас живу силу та зброю.

  Попередній матеріал
  Берегову оборону Одеси посилили "Ураганами" (фото)
  Наступний матеріал
  Аварія на високовольтній лінії в окупованому Криму досі не усунена
  Теги:
  Loading...