president.gov.ua

Порошенко призначив екс-нардепа та журналіста Шевченка послом України в Канаді

  Новим послом України в Канаді став відомий тележурналіст, політик та громадський діяч Андрій Шевченко.

  Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі з новопризначеним послом Порошенко зазначив, що в Канаді "український фактор відіграє найбільшу роль за межами нашої держави".

  "Впевнений, що твій молодий ентузіазм, політичний досвід і бажання працювати створять потужний базис для подальшого ефективного зростання наших відносин", - дав напуття Президент. Він наголосив на тому, що сьогоднішні відносини України та Канади перебувають на дуже високому рівні взаємної довіри та підтримки.

  Президент також нагадав, що Канада була однією з перших країн, яка в умовах агресії Росії "блискавично" надала Україні військово-технічну допомогу і є одним з найпотужніших адвокатів та надійним партнером України в світі.

  Шевченко окреслив головні пріоритети в своїй роботі: політична підтримка, яка гарантуватиме, що Канада й надалі залишатиметься лідером у міжнародній коаліції на захист України, військово-технічна співпраця та зона вільної торгівлі, яка вимагає наповнення реальними інвестиційними проектами.

  Як нагадали у прес-службі, Андрій Шевченко - політик, журналіст та громадський діяч, один із засновників "5 каналу". Обирався народним депутатом Верховної Ради V, VI та VII скликань, очолював парламентський комітет з питань свободи слова та інформації. Активний учасник Революції Гідності. Володар премій "Телетріумф" та Press Freedom Award від організації "Репортери без кордонів".

  "Про те, що нашим послом в Канаді може стати хлопець зі знаковим і таким любим для вуха діаспори прізвищем, якому дуже личить вишиванка, в якого чудова англійська, прекрасна освіта і великий політичний досвід, ми дізналися з місяць тому... зараз, коли новину вивідали вже й журналісти, - можна неофіційно привітати Андрія Шевченка з майбутнім офіційним призначенням, бо ж залишилися ще певні процедурні питання, і Україну з новим послом в ключовій для нас країні", - написала 13 вересня на своїй сторінці у Facebook нардеп Ірина Геращенко.

  Попередній матеріал
  На сьогодні демократія в Україні є, але існує ризик повернення диктатури - експерт
  Наступний матеріал
  Сьогодні з офіційним візитом до Києва приїде делегація ЄС та єврокомісар
  Теги:
  Loading...