Порошенко призначив 3-х членів Вищої ради юстиції

  Сьогодні Президент підписав Указ про призначення членами Вищої ради юстиції Ігора Бенедисюка, Миколу Гусака та Тетяну Малашенкову. Нові члени Вищої Ради юстиції склали присягу.

  Про це повідомляє прес-служба Президента.

  "Внаслідок наших спільних дій має значно зрости довіра суспільства до судової гілки влади, щоб ми дали можливість працювати чесним суддям. Для мене, коли ми говоримо про європейські цінності, про необхідний інвестиційний клімат, про захист прав людини, першу важливість має незалежний суд і незалежність суддівської гілки влади", – наголосив Порошенко на зустрічі з новопризначеними.

  Крім того, він підкреслив, що з 14-ти осіб, яких було допущено до участі у конкурсі, комісія зробила достойний вибір і зазначив що починається реалізація нового Закону про справедливий суд. Також Порошенко розраховує, що Верховна Рада не зволікатиме з призначенням своїх кандидатур до ВРЮ, і вже після травневих свят рада зможе розпочати свою роботу.

  У повідомленні йдеться, що Ігор Бенедисюк є суддею Вищого господарського суду України, Микола Гусак – суддею Верховного суду України, Тетяна Малашенкова – адвокат.

  Попередній матеріал
  У Вінниці відкрили меморіальну дошку льотчику, який загинув у небі над Луганщиною
  Наступний матеріал
  Шкода, що Кім Чен Ин не приїде в Москву на парад, вони б з Путіним були непоганим дуетом – експерт

  З’їзд адвокатів, попри сутички і штовханину, визначив 8 кандидатів на призначення у ВРЮ

  У Києві обирають членів ВРЮ серед адвокатів

  Вища рада юстиції буде сформована найближчим часом - Президент

  Вища рада юстиції отримала нове приміщення [відео]