Facebook / Петро Порошенко

Порошенко прибув до Берліна для зустрічі з Меркель

  О 16.30 високопосадовці проведуть спільну прес-конференцію

  Виконання Мінських угод укотре обговорять Президент України Петро Порошенко та канцлер Німеччини Ангела Меркель. Зустріч запланована в межах робочого візиту українського Глави держави до Німеччини.

  Порошенко уже прибув до Берліна. Перед початком двосторонньої зустрічі високопосадовці проведуть прес-конференцію, яка має розпочатися о 16:30 за київським часом. "5 канал" транслюватиме подію наживо.

  Нагадаємо, нещодавно Порошенко телефоном обговорив з Меркель та Олландом необхідність прив'язати виконання пунктів Мінських угод до конкретних дат. Президент наголосив, що порушення режиму припинення вогню російськими бойовиками та недопущення спостерігачів ОБСЄ на об'єкти на окупованій території та неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону є недопустимими. 

  Співрозмовники обговорили подальші кроки для виконання Мінських домовленостей, зокрема узгодження модальностей проведення місцевих виборів у деяких районах Донецької та Луганської областей відповідно до українського законодавства та підготовку до відновлення Україною повного контролю над кордоном.

  Попередній матеріал
  Німеччина переконуватиме Україну дотримуватися Мінських угод, аби не допустити зняття санкцій з Росії – експерт
  Наступний матеріал
  Пожежа в Ужгороді: знищено майже тисячу квадратних метрів торгового центру
  Loading...

  Сьогодні Порошенко з робочим візитом їде до Німеччини

  Кемерон і Меркель обговорили реформи Євросоюзу

  Обама і Меркель обговорили необхідність прискорити виконання Мінських домовленостей

  Президент телефоном обговорив з Меркель та Олландом необхідність прив'язати виконання пунктів Мінських угод до конкретних дат