president.gov.ua

Порошенко провів телефонну розмову з Дудою

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з лідером Польщі Анджеєм Дудою.

  Як повідомляє сайт Президента, Порошенко привітав Дуду зі вступом на посаду президента Польщі та побажав польському колезі успіхів у відповідальній роботі на благо польського народу. Сторони висловили переконання, що відносини стратегічного партнерства між Україною та Польщею, які базуються на спільних європейських цінностях, міцних традиціях дружби і взаємної довіри, поглиблюватимуться й надалі.

  Петро Порошенко звернув увагу на збільшення кількості обстрілів з боку бойовиків останнім часом. У свою чергу, Анджей Дуда запевнив, що Польща й надалі залишатиметься надійним партнером нашої держави у питаннях досягнення безпеки на Європейському континенті та збереження трансатлантичної єдності в контексті російської агресії.

  Петро Порошенко також відзначив провідну роль Польщі у підтримці України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Анджей Дуда підтвердив готовність польської сторони продовжувати послідовну політику активної підтримки втілення проєвропейських реформ в Україні. Сторони домовилися, що ближчим часом Спеціальний посланник Президента Польщі відвідає Україну з метою узгодження дорожньої карти двостороннього політичного діалогу та підготовки майбутнього українсько-польського саміту.

  Нагадаємо, 24 липня міністрами оборони трьох країн була підписана угода про початок функціонування українсько-польсько-литовської бригади. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  Перевірка діяльності морських портів повернула до держбюджету понад 32 млн грн
  Наступний матеріал
  Північна Корея створила власний часовий пояс
  Теги:
  Loading...