president.gov.ua

Порошенко провів телефонні перемовини з чільником уряду Канади

  Підписання Зони вільної торгівлі між Україною та Канадою стане позитивним сигналом для інвесторів та бізнесу в обох країнах.

  Про це йшлося в телефонній розмові Петра Порошенка із прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером. Тож домовились прискорити переговори щодо підписання торгівельної угоди.

  Окремо Порошенко і Гарпер згадали результати засідання саміту великої сімки. Особливо щодо готовності найбільших міжнародних гравців посилити санкції проти Росії у разі подальшого порушення Мінських домовленостей. Стівен Гарпер оцінив зусилля Києва в реформуванні і запевнив, що Оттава готова допомогати в мобілізації міжнародної підтримки.

  Раніше Стівен Гарпер запевнив, що Італія разом із Канадою та іншими країнами-однодумцями тиснутимуть на Росію з вимогою залишити Україну в спокої.

  Нагадаємо, на парламентському сайті з’явився розділ, де зведено інформацію щодо усіх парламентів країн Євросоюзу та Європейського співтовариства з атомної енергії, які вже встигли ратифікувати угоду. Наразі 20 країн, серед яких Велика Британія, Іспанія, Польща, Латвія та Литва – ратифікували угоду за повною процедурою, включно з передачею ратифікаційних грамот.

  Попередній матеріал
  В Чернігові відкрили меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив з посад верхівку СБУ
  Теги:
  Loading...