Порошенко провів нараду з Кучмою та іншими учасниками Тристоронньої контактної групи

  Президент України Петро Порошенко наголосив, що за останні декілька тижнів Київ довів, що неухильно дотримується всіх взятих на себе зобов’язань за Мінськими угодами.

  Напередодні засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке відбудеться 23 червня у Мінську, Порошенко провів нараду з представником України у Тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою та учасниками від України в її робочих підгрупах з політичних, безпекових, соціально-економічних та гуманітарних питань. Президент наголосив, що це засідання буде особливим, оскільки напередодні, 22 червня, Рада міністрів закордонних справ країн - членів Європейського Союзу прийняла рішення про продовження дії санкцій проти Російської Федерації в зв’язку з невиконанням Мінських домовленостей.

  Як повідомляє сайт Президента, він також висловив сподівання, що засідання Тристоронньої контактної групи буде кореспондуватися із зустріччю міністрів закордонних справ "Нормандського формату", яка завтра відбудеться в Парижі. "Позиція України, Німеччини і Франції чітко скоординована. Ми наголошуємо і наполягаємо на повному і безумовному виконанні Мінських домовленостей", – зазначив Президент.

  "Ми наголошуємо ще раз на необхідності доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до неконтрольованої ділянки україно-російського кордону", - заявив Президент, зазначивши, що саме через неконтрольовану ділянку кордону відбувається постачання найсучаснішої російської бойової техніки, боєприпасів. Глава держави зазначив необхідність створення під егідою Тристоронньої контактної групи та у координації з ОБСЄ окремої підгрупи з питань кордону.

  Попередній матеріал
  У Пакистані через аномальну спеку загинули більше 200 людей
  Наступний матеріал
  Обама висловився про проблему расизму, вживши лайливе слово