dt.ua

Порошенко просить у Хорватії допомоги подолати наслідки агресії Росії

  Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з прем'єр-міністром Хорватії Зораном Мілановичем попросив Хорватію направити своїх спеціалістів для допомоги з подоланням наслідків російської агресії.

  Про це повідомляє прес-служба Президента України.

  Зустріч відбулася у Ризі після саміту "Східного партнерства". У ході переговорів Порошенко з Мілановичем обговорили ситуацію безпеки в Україні.

  "Президент зазначив, що Хорватія має унікальний досвід в подоланні наслідків агресії, зокрема в питанні вимушених переселенців, та звернувся з проханням направити хорватських фахівців для допомоги Україні в цій сфері", - йдеться у повідомленні.

  Прес-служба також відзначила, що співрозмовники обговорили досвід європейської інтеграції. Прем'єр-міністр Хорватії виступив за надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом і наголосив, що хорвати могли користуватися правом на свободу пересування Європою ще з середини 90-х років.

  Нагадаємо, 12 травня стало відомо, що Осло виділяє 5 млн євро на допомогу вимушеним переселенцям із зони проведення Антитерористичної операції. Гроші надійдуть упродовж місяця та будуть розподілені між областями, які надали прихисток біженцям.

  Попередній матеріал
  У США 46-річного жителя в 492-й раз заарештували за пияцтво в громадських місцях
  Наступний матеріал
  Франція та Німеччина хочуть розробити новий танк

  Прем'єр доручив терміново профінансувати заходи щодо подолання наслідків терактів у Маріуполі та Краматорську

  У Ризі підписали меморандум про надання Україні 1,8 млрд євро допомоги

  Уряд очікує на допомогу від кредиторів України

  Норвегія виділяє фінансову допомогу вимушеним переселенцям в Україні