president.gov.ua

Порошенко представив Грицака керівникам СБУ, закликавши службу до ефективної роботи

  Петро Порошенко офіційно представив Василя Грицака керівникам управлінь, департаментів та підрозділів СБУ.

  Було зазначено, що головним завданням відомства лишається недопущення дестабілізації в країні. Зокрема, СБУ має ефективно протидіяти терористичним загрозам. А от одним з головних пріорітетів держави, зі слів Президента, є боротьба з корупцією та контрабандою. Для цього варто обєднати зусилля і СБУ і митниці.

  "Мені корупціонери, стрілочники, Василь Сергійович, не потрібні. Звіт по кількості порушених справ я приймати взагалі не буду. Скільки людей засуджені, опинилися на лаві підсудних, скільки коштів повернуто до державного бюджету, наскільки зросли надходження від митниці, скільки корупціонерів опинилися за гратами - це для мене ефективний показник", - наголосив Порошенко.

  "Для забезпечення державної безпеки Служба має знайти адекватну відповідь на дії олігархів, які намагаються фінансувати "приватні армії" та дестабілізувати ситуацію всередині країни", - зазначив Президент. Він наголосив на необхідності посилення роботи контррозвідки – як загальної, так і військової у тісній взаємодії з партнерами України.

  Попередній матеріал
  Наразі Україна має більше можливостей для постачання європейського газу, ніж рік тому - Коболєв
  Наступний матеріал
  Південь Ізраїлю обстріляли ракетами з Синая
  Теги:
  Loading...