president.gov.ua

Порошенко: Понад 34 тис. українських "блакитних касок" взяли участь у операціях під егідою ООН

  Президента України виступив на Саміті з питань миротворчості в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "З моменту здобуття незалежності Україною, більше 34 тис. українських "блакитних касок" взяли участь у більш ніж 20 операціях під егідою ООН, повернувши мир і безпеку в понівечені війною регіони Ми готові підсилити операції ООН 6 українськими військовими вертольотами з Ліберії і Кот-д'Івуару після завершення операцій ООН у цих країнах. Я хочу підкреслити, що ми це робимо у вкрай важких безпекових умовах, будучи об'єктом агресії Російської Федерації", - наголосив Петро Порошенко під час виступу.

  Крім того, Президент зазначив, якщо Україна отримає місце в Раді Безпеки на термін 2016-2017 років на виборах, які відбудуться протягом кількох тижнів, питання про консолідацію діяльності ООН з підтримки миру буде серед основних пріоритетів.

  "Пріоритетна увага повинна бути приділена зміцненню співпраці Ради Безпеки ООН з державами, що надають військові і поліцейські контингенти, а також забезпеченню безпеки "блакитних касок", - додав Порошенко.

  Нагадаємо, у рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

  Попередній матеріал
  Дуда: У разі проведення псевдовиборів має бути посилено військово-технічну допомогу Україні
  Наступний матеріал
  Після лікування в Ізраїлі додому повернувся снайпер 95-ї аеромобільної бригади
  Теги:
  Loading...