Порошенко поклав на Ложкіна функцію координування реформ

  Президент Петро Порошенко заявив, що його не задовольняють темпи реформ. Він призначив заступником голови Національної ради реформ главу АП Бориса Ложкіна.

  "Очікування щодо реформ у наших громадян і за кордоном дуже високі. Темпи реформ мене, як Президента, абсолютно не задовольняють", – заявив Президент 3 червня на засіданні Національної ради реформ. "Має бути забезпечене максимально швидке проходження реформаторських ініціатив через Уряд та Верховну Раду", - підкреслив він.

  Як повідомляє сайт Президента, на новопризначеного Ложкіна покладено функції координації і контроля за виконанням рішень ради. "Очікую ефективних кроків у цьому напрямку", - заявив Порошенко.

  Національна рада реформ на сьомому засіданні розглянула низку важливих питань, зокрема, питання про заходи з лібералізації візового режиму України і ЄС. З питання реформи політики у сфері конкуренції, зокрема про заходи з демонополізації та розвитку конкурентного середовища доповів новопризначений Голова Антимонопольного комітету України Юрій Тєрєнтьєв. Народний депутат України Мустафа Найем представив ініціативу з розповсюдження вивчення іноземних мов Go Global. Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус доповів щодо стану реалізації реформи з дерегуляції.

  Попередній матеріал
  Для екс-беркутівців, яких звинувачують у вбивстві 39 євромайданівців, не змогли обрати присяжних
  Наступний матеріал
  Чубарова викликають у Сімферопольський суд

  Після медичної реформи українці можуть сподіватись на безоплатну невідкладну допомогу - Перегінець

  Квіташвілі: У МОЗ готовий пакет змін до законодавства в рамках медичної реформи

  Сьогодні відбудеться засідання з питань судової реформи під головуванням Президента