president.gov.ua

Порошенко поїхав до США на Генасамблею ООН

  Президент України Петро Порошенко сьогодні вдень вилетів до США для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку.

  Цю інформацію підтвердили в прес-службі глави держави, передає "Інтерфакс-Україна". Згідно з графіком Президента України, 27 вересня він виступить на Генасамблеї ООН на саміті щодо прийняття цілей сталого розвитку.

  28 вересня Порошенке братиме участь у відкритті 70-ї сесії Генасамблеї ООН. У цей же день Президент візьме участь у саміті з питань діяльності з підтримки миру.

  29 вересня заплановано виступ Президента України на пленарних дебатах у Генасамблеї ООН. Як раніше повідомив заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв, зокрема, Президент виступить на Генасамблеї в першій половині дня 29 вересня разом з низкою інших світових лідерів.

  Крім того, в рамках візиту Порошенко братиме участь у саміті стабільного розвитку 27 вересня, а також за ініціативою президента США візьме участь у саміті миротворчої діяльності.

  За словами заступника глави АПУ, також заплановано проведення низки двосторонніх зустрічей глави української держави. "Цих зустрічей буде близько десяти", - повідомив Єлісєєв. Основними темами переговорів у двосторонніх форматах буде зміцнення двостороннього співробітництва, а також посилення не лише економічної, а й інвестиційної складової.

  Також у рамках візиту до США Президент зустрінеться з українською громадою США та візьме участь в деяких політологічних заходах, у тому числі, на запрошення екс-президента США Білла Клінтона, візьме участь у конференції щодо питань безпеки. Порошенко виступить у Колумбійському університеті та проведе зустріч з представниками великих американських компаній.

  Президент України має намір порушити питання утиску прав кримських татар окупаційною владою півострова на сесії Генасамблеї ООН.

  Нагадаємо, Президент не виключає можливості проведення переговорів на Генасамблеї ООН про введення миротворців на Донбас.

  Попередній матеріал
  Харків будуть патрулювати найвищі поліцейські
  Наступний матеріал
  Тиснява у Саудівський Аравії: кількість загиблих зросла до 769 осіб
  Теги:
  Loading...