www.president.gov.ua

Порошенко подякував президентові Словаччини за публічну підтримку Сенцова та Савченко

  Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою щодо подальшого словацького реверсу газу до України та співпрацю у форматі "Україна + Вишеградська четвірка".

  Про це повідомляє Адміністрація Президента.

  Телефоном Президенти України і Словаччини обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема подальшу співпрацю у сфері енергетичної безпеки. Петро Порошенко відзначив, що за перший рік словацького реверсу до України надійшло майже 11 млрд кубометрів газу - близько 2/3 усього імпорту газу в Україну з Європи. У цьому контексті співрозмовники також обговорили порядок денний майбутнього візиту Прем’єр-міністра України до Словаччини.

  Український Президент також запропонував активізувати співпрацю у форматі "Україна + Вишеградська четвірка" і провести найближчим часом зустріч лідерів прикордонних держав для обговорення безпекових аспектів регіональної співпраці. Зокрема, взаємодію у боротьбі з корупцією, функціонування спільного митного та прикордонного контролю, а також перспективні проекти транскордонного співробітництва.

  Як повідомляє Адміністрація Президента, у розмові Петро Порошенко подякував президентові Словаччини за сприяння суверенітету та територіальній цілісності України, а також за публічну підтримку незаконно утримуваних на території Росії українських громадян Олега Сенцова та Надії Савченко.

  Нагадаємо, у травні 2015 року Петро Порошенко наголосив, що співпраця України, Словаччини та Угорщини дозволила зруйнувати монополію "Газпрому".

  Попередній матеріал
  Депутати прийняли закон про електронну комерцію
  Наступний матеріал
  Один із постраждалих під стінами Ради нацгвардійців перебуває в стані клінічної смерті
  Теги:
  Loading...