president.gov.ua

Порошенко підтримує пропозицію щодо скасування застави для високопосадових корупціонерів

  Президент України Петро Порошенко підтримує пропозицію щодо недопущення застосування застави як запобіжного заходу до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні тяжких чи особливо тяжких корупційних злочинів.

  Про це йдеться у його відповіді на електронну петицію № 22/000215-еп "Відміна грошової застави для корупціонерів", повідомляє сайт глави держави.

  "Необхідно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів", - зазначається у відповіді.

  У зв’язку з цим Верховній Раді запропоновано за результатами всебічного обговорення прийняти закон, який би врегулював питання щодо застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

  Нагадаємо, напередодні Президент відповів на петиції з пропозиціями введення загального права власності на зброю, призначення Міхеіла Саакашвілі прем'єр-міністром та скасування податків та митних платежів на імпорт автомобілів. 

  Попередній матеріал
  "Свобода" заявила про обшуки у своїх депутатів та активістів у кількох містах України
  Наступний матеріал
  У Миколаєві міліція вилучила фальсифікований алкоголь і цигарки на суму понад 200 тис. грн (фото, відео)