president.gov.ua

Порошенко підтримав петицію про скасування застави для корупціонерів

  Президент України Петро Порошенко підтримав електронну петицію щодо скасування грошової застави для осіб, яких підозрюють чи обвинувачують у вчиненні тяжких корупційних злочинів.

  Про це йдеться у відповіді глави держави на електронну петицію, яка зібрала понад 32 тис. підписів.

  "За результатами розгляду петиції хочу повідомити, що я підтримую пропозицію про недопущення застосування до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні тяжких чи особливо тяжких корупційних злочинів, такого запобіжного заходу, як застава", - йдеться в повідомленні.

  Порошенко зауважив, що потрібно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів

  "Зважаючи на викладене, Верховній Раді України запропоновано за результатами всебічного обговорення внесених законопроектів прийняти закон, який би врегулював питання щодо застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів", - додав глава держави.

  Як повідомляв 5.ua, Порошенко розпорядився залучити автора петиції про право на зброю до роботи Конституційної комісії.

  Попередній матеріал
  На Хмельниччині попрощалися з бійцем 30-ї механізованої бригади
  Наступний матеріал
  На Вінниччині легковик зіткнувся з вантажівкою – є загиблі
  Теги:
  Loading...