president.gov.ua

Порошенко підписав закони про припинення співробітництва з Росією щодо Хмельницької АЕС

  Президент України Петро Порошенко підписав закони про припинення співробітництва з Росією у будівництві енергоблоків Хмельницької атомної електростанції.

  Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

  Сьогодні, 3 жовтня, глава держави підписав закони "Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС" та "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницької атомної електричної станції".

  Зазначається, що відповідна угода щодо співробітництва була підписана урядами двох держав 9 червня 2010 року. У січні 2011 року її ратифікувала Верховна Рада України.

  Нагадаємо, український парламент проголосував про розірвання відповідних домовленостей 16 вересня цього року.

  На сайті Президент зазначається: "Прийняття Верховною Радою 16 вересня 2015 року вищезазначених законів № 696-VIII № 697-УIII дозволить побудувати енергоблоки № 3 та № 4 Хмельницької АЕС із застосуванням модифікованої реакторної установки ВВЕР-1000 європейського постачальника та забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ".

  Попередній матеріал
  Зсуви ґрунту у Гватемалі: щонайменше 30 людей загинули, кількасот зникли безвісти
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" отримає 1 млрд грн на нове полотно і придбання поїздів
  Теги:
  Loading...