Порошенко підписав указ про призначення Дмитра Вовка головою комісії, що регулює сферу комунальних послуг

  Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Дмитра Вовка головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  Відповідний документ за номером №386/2015 оприлюднено на сайті глави держави. 

  Перед цим президент підписав указ про звільнення Вовка з посади т.в.о. глави НКРЕУ. 

  Нагадаємо, нещодавно Президент призначив нового керівника антитерористичного центру. Ним став Віталій Маліков.

  Його кандидатуру схвалив Петро Порошенко. Відповідний указ розміщено на сайті глави держави. Раніше дію центру координував Василь Грицак, який тимчасово виконує обов'язки керівника силового відомства. Антитерористичний центр постійно діючий підрозділ при СБУ, який здійснює координацію суб'єктів боротьби з тероризмом.

  Як ми уже повідомляли раніше,  Порошенко змінив принцип призначення керівника Антитерористичного центру. Такі зміни вніс Президент у попередній документ щодо положення про Антитерористичний центр.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив двох заступників голови Служби безпеки України, а також начальника Головного слідчого управління СБУ. Так, указами №351 і №352 від 23 червня заступниками голови Служби безпеки України призначено Віталія Малікова та Олега Фролова відповідно. Згідно з указом №353, начальником Головного слідчого управління СБУ призначено Григорія Остафійчука.

  Попередній матеріал
  Країни Східного партнерства провели неформальну зустріч з єврокомісаром у Мінську
  Наступний матеріал
  Канада ввела санкції проти "Газпрому", "Газпром нафти" і "Сургутнафтогазу"