порошенко підписав publicist.in.ua

Порошенко підписав подання до ВР щодо звільнення Наливайченка

  Петро Порошенко підписав подання до Верховної Ради щодо звільнення Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.

  Про це стало відомо після зустрічі глави держави з лідерами фракцій та Арсенієм Яценюком. Радились понад дві години. Зі слів голови фракції Блоку Петра Порошенка - Юрія Луценко сам Валентин Наливайченко погодився залишити крісло керівника голови СБУ, бо має плани піти у політику. Щодо депутатів, то вони неодностайні в думках. Тож перед голосуванням збиратимуться на погоджувальні збори. Раніше Олег Ляшко повідомив, що Президент бачить на посаді голови СБУ - заступника голови служба безпеки Василя Грицака.

  "Жодних інтриг особистого, політичного характеру у цьому не має. Просто глава держави вважає, що СБУ на цьому етапі має очолювати не дипломат, не політик, а фаховий працівник розвідувального напрямку", - заявив голова фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко.

  "Завтра, я впевнений, що ми проведемо фракцію, і висловимо усі аргументи, які ми сьогодні чули і я майже упевнений, що фракція "Народний фронт" дасть максимум голосів за подання Президента", - зазначив голова фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

  Додамо, пленарне засідання Верховної Ради розпочнеться о 10:00, "5 канал" планує транслювати його наживо. Також трансляцію можна буде подивитися на сайті "5.ua" за посиланням: 5.ua/live/.

   

  Попередній матеріал
  Північна Корея переживає найсильнішу за 100 років посуху
  Наступний матеріал
  Конституційна комісія закінчила роботу над базовим проектом змін основного закону
  Теги:
  Loading...