Порошенко передав до ВР законопроект про допуск в Україну військових Нідерландів та Австралії

  Президент вніс до Верховної Ради законопроект про подовжити до серпня 2016 року перебування міжнародної місії захисту розслідування катастрофи малайзійського Boeing в Україні.

  Зазначимо, 31 липня минулого року парламент ухвалив, а Президент підписав, закон про ратифікацію угоди з Австралією про розслідування обставин падіння літака малайзійських авіаліній, а з Нідерландами - про міжнародну місію захисту. Чисельність цієї місії сягає не більше 700 осіб.

  Вона складається з військового і невійськового персоналу переважно Нідерландів та Австралії. Спостерігачам дозволяється мати при собі зброю, а також застосовувати силу з метою самооборони. Проросійські бойовики збили літак малайзійських авіаліній у липні минулого року над Донбасом, на його облавку перебували 298 людей, усі вони загинули.

  Як ми уже повідомляли раніше, Нідерланди ініціюють створення трибуналу ООН у справі про збитий Boeing. Росія може ветувати створення трибуналу, але тоді постане перед звинуваченням у перешкоджанні правосуддю у справі про масову загибель людей. 

  Попередній матеріал
  Франція ратифікувала угоду про асоціацію Україна з ЄС - посол
  Наступний матеріал
  Віце-прем'єр розраховує, що економіку України буде рухати конкуренція регіонів