5.ua

Порошенко: Особистого конфлікту між Яценюком і Саакашвілі немає

  Між прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі немає жодного міжособистісного конфлікту, а дискусія виникла через невдоволення темпами і глибиною реформ.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє "Укрінформ".

  "Я хочу наголосити: жодного міжособистісного конфлікту між прем'єр-міністром Яценюком і Михайлом Саакашвілі не існує. Бажання виправляти ситуацію є і в прем'єр-міністра, і в Міхеіла Саакашвілі", - зазначив глава держави.

  Порошенко наголосив, що сам конфлікт є відображенням незадоволення темпами і глибиною реформ, які відбуваються в країні.

  "Це незадоволення є в людей: у мене як Президента, і я про це публічно сказав у своєму зверненні до Верховної Ради, - це незадоволення є у прем'єр-міністра і у голови Одеської ОДА Саакашвілі", - зауважив Президент.

  Проте, на його думку, винесення цієї дискусії у публічну площину навряд чи сприятиме ефективнішому проведенню реформ і покращенню ситуації у країні.

  "Але наголошую на тому, що ми маємо робити все можливе, щоб забезпечити єдину, ефективну і командну гру", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, 3 вересня голова Одеської обласної державної адміністрації дав інтерв'ю "5 каналу", у якому, зокрема, лунала критика убік чинного прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка й уряду. 

  Попередній матеріал
  Саакашвілі: Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави
  Наступний матеріал
  Туреччина завдала повітряних ударів по курдах
  Теги:
  Loading...